27G1918

-wspaniały rocznik-

Tanie auto używane z komisu

Wysokiej jakości chemia lakiernicza: szpachla samochodowa Profix

Kupno samochodu to spory wydatek i czasem minie trochę czasu zanim znajdziesz idealny egzemplarz dla siebie na rynku wtórnym. Wydając pieniądze oczekujesz, że kupisz auto w dobrym stanie technicznym, niskim przebiegiem oraz bezwypadkowe. Często najprostszym rozwiązaniem wydaje się nam pójście do komisu samochodowego.

zimowy płyn do spryskiwaczy

Mamy możliwość obejrzenia kilkunastu aut w jednym miejscu i zakup tego, który nam się podoba. Czy w komisie można tanio kupić dobry samochód? Wielu właścicieli komisów oferuje auta sprowadzone z zagranicy. Często są to pojazdy z dosyć dużym przebiegiem oraz po wypadkach, czego zazwyczaj nie widać na pierwszy rzut oka.

Dopiero szczegółowe sprawdzenie stanu technicznego pozwala wykryć usterki i przebyte naprawy. Zastanawiając się nad kupnem samochodu z rynku wtórnego musisz wziąć pod uwagę, że komis to pośrednik. Zatem cena samochodu może być zawyżona, aby właściciel komisu mógł zarobić na sprzedaży samochodu.

Warto zatem porównywać oferty komisów z ogłoszeniami właścicieli prywatnych, aby uniknąć przepłacenia za dany model pojazdu z konkretnego rocznika.