27G1918

-wspaniały rocznik-

Tanie auto dla młodego kierowcy

myjnia Rzeszów molykote

Jesteś świeżo upieczonym kierowcą i zastanawiasz się nad zakupem swojego pierwszego samochodu? Zapewne nie chcesz od razu wydawać fortuny, ale nabyć małe, zadbane auto w całkiem rozsądnej cenie. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji, które są świetnym rozwiązaniem, jeśli dysponujesz niewielkim budżetem. W cenie kilku tysięcy możesz nabyć auto francuskiej marki – Renault Clio II. Pojazd ten jest bardzo praktyczny.

Charakteryzuje się małym spalaniem i wysoką trwałością. Ze względu na małe rozmiary doskonale sprawdzi się w jeździe po mieście. Parkowanie nim nie powinno sprawiać żadnych problemów. Innym autem, które można nabyć na rynku aut używanych bardzo tanio jest Fiat Seicento.

Jest to również samochód mały i zwinny, dzięki czemu sprawdzi się przy nabieraniu wprawy w jeździe. Ponadto jest to pojazd bezawaryjny. Kolejną propozycją dla młodych kierowców jest Volkswagen Golf III, który przez wiele lat był ulubionym autem Polaków. Charakteryzuje się dosyć mocnym silnikiem i wysokimi osiągami przy niewielkich rozmiarach.

Te trzy auta na rynku wtórnym można kupić w naprawdę przyzwoitej cenie. Przy zakupie używanego auta, zalecane jest skorzystanie z zabiegu wodorowania silnika, aby pozbyć się zalegającego w nim nagaru.