27G1918

-wspaniały rocznik-

Miejsce spotkań

Ogródek to kilkadziesiąt metrów kwadratowych ziemi, zielona trawa, kolorowe kwiaty i wypielęgnowane krzewy. Miejsce, które odgrywa w życiu każdego człowieka ważną rolę. To właśnie tutaj spotykamy się z przyjaciółmi czy bliskimi. Urządzamy pierwsze urodziny Zosi, Kasi czy Jacka. Rozpalamy ogniska i organizujemy pikniki, z koszykiem pełnym jedzenia.

www.klezmer.rzeszow.pl

Rozkładamy basen, gdy nadchodzą upalne dni. Odgradzamy się od sąsiadów wielkim murem, by zaznać odrobinę spokoju i oderwać się od pędzącego świata. Albo wręcz przeciwnie chcemy mieć kontakt ze wszystkimi wokół i dzielić się opiniami na temat najnowszych specyfików do pielęgnacji kwiatów. Nawozimy i podlewamy rośliny. Jesienią grabimy żółte liście, a wiosną kosimy trawę, plewimy grządki i zbieramy plony naszej pracy.

Całą zimę czekamy, aż przyjdzie marzec, by znów cieszyć się małym ogródkiem. Angażujemy wszystkich domowników w pracę nad utrzymaniem ogrodu. Nawet najmłodsi pomagają, czy to w plewieniu chwastów czy sianiu ziaren fasoli szparagowej. To niepowtarzalna okazja do spędzenia wspólnych chwil z bliskimi. Czas pełen radości, śmiechu i zabawy.