27G1918

-wspaniały rocznik-

Honolulu, Hawaje

Noclegi Beskidy

Honolulu jest największym miastem na Hawajach. Znajduje się na wyspie O’ahu. Tłumacząc nazwę z języka hawajskiego, oznacza ona „miejsce schronienia”.

W taki też sposób Honolulu może zostać odebrane przez turystów, jako swoisty raj, do którego mogą uciec przed swoimi problemami. Kokosowe palmy, krystaliczne wody i biały piasek, to naturalne atrakcje, oferowane przez Honolulu. Miejsce to dodatkowo posiada idealne warunki do nurkowania, snorkelingu, pływania z delfinami i surfowania.

Panuje tu klimat tropikalny niczym na sawannie. Według przekazów historycznych, polinezyjscy żeglarze jako pierwsi założyli tu swoje kolonie. Jedną z najbardziej znanych i dodatkowo najładniejszych plaż jest Waikiki, znajdująca się w dzielnicy o tej samej nazwie.

www.projectcontactafrica.com

To właśnie tutaj ulokowano najbardziej luksusowe hotele i kurorty. Nocne życie również jest bardzo aktywne. Liczne bary, puby, restauracje i dyskoteki skupiają turystów spragnionych wrażeń.

Plaża jest zadbana, pomimo dużego ruchu. Nieopodal znajduje się również Waikiki Aquarium, które jest trzecim najstarszym w USA obiektem tego typu.