27G1918

-wspaniały rocznik-

Całoroczny ogród

Kolorowe hortensje, zwieszające werbeny, różowe petunie, tak mało wystarczy, aby zamienić balkon w przepiękny ogród. Wielkie, zielone doniczki z czerwonymi pelargoniami, upiększają szare, betonowe, polskie osiedla w pochmurne dni. Podobny efekt można uzyskać na tarasie nawet wymagającym naprawy u https://prinwestycje.pl/pl/oferta/naprawa-i-remont-tarasow/ .

www.hirudomed.com.pl

Obecnie takie miejsce mogą być kolorowe nawet przez trzysta sześćdziesiąt pięć dni w roku. Czy to wiosną, gdzie wszystko budzi się do życia, czy zimą, gdy cała przyroda zapada w sen.

Gdy szaruga i plucha źle wpływają na nasze samopoczucie, brakuje nam słońca i kolorów, wtedy taki zimowy ogród dodaje nam energii i chroni przed jesiennymi stanami depresyjnymi. Kontakt z naturą pomaga nam przetrwać mrozy i smętne listopadowe wieczory.

Gdy zimą jesteśmy skazani na przebywanie w ciemnych, zamkniętych pomieszczeniach z pomocą przychodzi oranżeria – całoroczny ogród, który pozwala zadbać nie tylko o wewnętrzny stan duchowy, ale także będzie niezwykłym efektem wizualnym i odrobiną luksusu. Jedyne zielone miejsce wśród szarej otaczającej rzeczywistości.